İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir ziyareti: “Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir.”

Foto Galeri

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir ziyareti: “Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Nevşehir de İl – İlçe esnaf ziyaretleri yaptı. Akşener, ilk durağı Acıgöl İlçesinde ilgiyle karşılandı. Acıgöl ve Merkez esnafını ziyaret eden ve sorunlarını dinledi.

Akşener: “Ben bugün Nevşehir’de daha önce başlattığımız Covid 19 salgını sebebiyle bıraktığımız ilçe gezilerine bugün başladım. Tarih bir bütündür, Bayram içerisinde Fatih’in fethettiği Ayasofya’yı ziyaret ettim. Tam ibadete açılan, Atatürk’ümüzün özgürleştirdiği Ayasofya Camiini ziyaret ettim, orada mescit namazı kıldım.

Akşener, Hacıbektaş İlçesinde Hacı Bektaş-ı Veli Türbesini ve Ana Arife Ulusoy’u evinde ziyaret etti.

Bugün de Nevşehir’deyiz burada da Hacı Bektaş-ı Veli’nin Türbesini ziyaret ettik, dua ettik. İnşallah bu bütünlüğü yani bu bütün değerlerin bizim olduğunu tekrar hatırlatarak yolumuza devam ediyoruz.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir gezisinde esnaf ziyaretinin ardından, Hacıbektaş Veli Üçler Cemevi’ni ziyaret ederek Can’larla buluştu!

Akşener: “Ben aracılığınızla Sayın Erdoğan’a bir çağrıda bulunmak istiyorum, Ortağı ile ilgilensin. Ne zaman Sayın Erdoğan’ın ilgilisi azalıyor Sayın Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağı ile ilgilensin. Birincisi bu ama diğer taraftan siyasi magazin konularında konuşmayı ve siyasetçilerin ita amiri pozisyonunda parmak sallamasını siyasi nezaketle hiç uygun görmediğimi, bağdaştırmadığımı söylemek isterim.

Sayın Bahçeli’nin en önemli özelliği kendisinin altını ısrarla çizdiği nezaketidir ama Türkiye’nin özellikle ekonomi noktasında problemleri olduğu bir dönemde, üzerine salgın yaşadığımız bir dönemde esnafımızın, işçimizin, işsiz gencimizin, tarımımızın pek çok sorunu varken, milletin sesini duymak yerine, o sese bir cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını da hiç hoş bulmadığımı, hiç hoş olmadığını ifade etmek isterim. Bir kez daha söyleyeyim Sayın Erdoğan lütfen ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın yeterli ilgiyi gösterin. Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir.”

Meral Akşener @meral_aksener @iyiparti Genel Başkan MeralAksener.com.tr 3,9 Mn Takipçi


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=805

Foto Galeri, Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye