Meral Akşener: “Milli duruş, demokratik yükseliş vizyonumuzla; Cumhuriyet’imizin 100. yılını ve İYİ Parti’mizin 6. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz!”

Dünya

Meral Akşener: “Milli duruş, demokratik yükseliş vizyonumuzla; Cumhuriyet’imizin 100. yılını ve İYİ Parti’mizin 6. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz!”

#Cumhuriyet‘imizi, #GaziMustafaKemalAtatürk öncülüğünde, #TürkMilleti kurmuştur!”

“Cumhuriyet; ne çiğ bir zihniyetin kinine, ne de sığ bir zihniyetin hırslarına, mahkum edilecek kadar değersiz değildir.”

“Milletimizi iki kutuptan birini seçmeye zorlayan sığ ve basiretsiz siyaseti reddediyoruz. Biz milletimizi bu ayrışmadan kurtarmak ve devletimizi hakkıyla yönetmek istiyoruz.”

“Her türlü saldırıya rağmen; başını dik tutan bir parti olarak; elbette, Türkiye’nin de, başını dik tutacağız! Türlü entrikalara, türlü kumpaslara karşı, kendini koruyan bir parti olarak; elbette, Türkiye’yi de, entrikalara, kumpaslara karşı koruyacağız!”

Mesela bizim hiç koltuk peşinde pazarlıklarımız, makam peşinde tavizlerimiz, mevki peşinde dostluklarımız da olmadı. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Gazze’de terör suçu işleniyor. Gazze’de insanlık suçu işleniyor. Gazze’de Filistin halkına yönelik soykırım suçu işleniyor. İsrail terörüne, Netanyahu terörüne dur deyin!

“Türk Milliyetçiliğinin tapusu Türk Milletine aittir. Kuru söylemlerle, kürsü şovlarıyla Türk Milliyetçisi olunmaz.”

“Cumhuriyeti Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Türk Milleti Kurmuştur.”

Başaracağız! Başaracağız! Başaracağız!

Gazamız Mübarek Olsun!

Ne Mutlu Türküm Diyene!


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=4953

Dünya, Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye