Şenol Sunat: “Hatay İl Başkanımız Şefik Çirkin, Milletvekillerimiz, MDK üyemiz ve teşlilat mensuplarımız ile birlikte Hatay da ziyaretler yapıyoruz.”

Ekonomi

Şenol Sunat: “Hatay İl Başkanımız Şefik Çirkin, Milletvekillerimiz, MDK üyemiz ve teşlilat mensuplarımız ile birlikte Hatay da ziyaretler yapıyoruz.”

#İYİParti #EğitimPolitikalarıBaşkanı #Ankara #Milletvekili

#ŞenolSunat @senolsunat:

#Hatay İl Başkanımız #ŞefikÇirkin, #Milletvekillerimiz #ZekiHakanSıdalı, #YasinÖztürk, #GİK üyelerimiz #BurhanettinKocamaz, #MineBaş, #MDK üyemiz #SüleymanÇetin ve teşlilat mensuplarımız ile birlikte Hatay da ziyaretler yapıyoruz.”

“İYİ Parti heyeti olarak #HatayEsnafveSanatkarlarOdası ve #HatayZiraatOdası‘nı ziyaret ettik. Köylü Milletin Efendisidir deriz ya hep; çiftçinin traktörüne haciz gelmiş, esnafın elektrikleri kesik. Kafasını kuma, gövdesini Saraya gömenler duysun diye söylüyorum!”

#İYİParti heyeti olarak #AntakyaTicaretveSanayiOdası ile Hatay Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettik. Hatay iş dünyasının ve gazetecilerimizin mağduriyetlerini dinledik. Milletimiz ile birlikteyiz. Sorunları biliyoruz, çözüm yolunu biliyoruz. #Türkiye İYİ olacak söz veriyoruz.”

“Hatay İl Başkanı @cirkinoglu, milletvekillerimiz @hakansidali, @Ozturkdenizli GİK üyelerimiz @BKocamaz33, @avbasmine MDK üyemiz @suleymancetinav ile birlikte #Hatay #BüyükşehirBelediyeBaşkanı @DocDrLutfuSavas’ı makamında ziyaret ettik. Nazik daveti ve ev sahipliği için çok teşekkür ediyoruz.”


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=2226

Ekonomi, Genel, Siyaset, Türkiye