Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu: “Biz ülkemizi kalkındırmak, milletimizi müreffeh hâle getirmek için yatırımla, istihdamla, üretimle, ihracatla Türkiye’yi büyütmeye devam edeceğiz!”

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu: “Biz ülkemizi kalkındırmak, milletimizi müreffeh hâle getirmek için yatırımla, istihdamla, üretimle, ihracatla Türkiye’yi büyütmeye devam edeceğiz!”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) AK Parti Grup Toplantısı’na katılarak bir konuşma yaptı.

Konuşmasının başında kabine ve grup toplantıları başta olmak üzere, milletin huzuruna çıktıkları her hükûmet ve parti programının bir eser ve hizmet şöleni şeklinde geçtiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehirlere yaptıkları ziyaretlerdeki toplu açılış törenleri ve diğer programlarla bu şöleni illere de taşıdıklarını kaydetti.

“Çünkü bizim milletimize bir ahdîmiz var” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, eser ve hizmet siyasetiyle milletin gönlüne girdiklerini söyledi.

“TÜRKİYE YÜZYILI’NIN İNŞASINI MİLLETİMİZLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Milletin gönlündeki yerlerini sürekli güçlendirerek korumakta kararlı olduklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: “Bunun için hem kendimiz hem teşkilatlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız gece gündüz çalışıyor, mücadele veriyoruz. Varsın birileri, bizim emeğimizi, alın terimizi, gayretimizi iki çift lafla, iki satır sosyal medya mesajıyla çalmaya kalksın. Varsın birileri, kendi saplantılarını ülkenin ve dünyanın gerçeği sanarak hayal âleminde yaşamaya, kendi halkına ve devletine karşı kin kusmaya devam etsin. Biz işimize bakacağız.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz eser ve hizmet siyasetimize bakacağız. Biz ülkemizi kalkındırmak, milletimizi müreffeh hâle getirmek için yatırımla, istihdamla, üretimle, ihracatla Türkiye’yi büyütmeye devam edeceğiz. Biz ülkemizde hak ve özgürlük talebi karşılanmamış hiçbir kesim bırakmama azmiyle demokrasimizi güçlendireceğiz. Biz mazlumların sesi, mağdurların umudu olarak ülkemizi bölgesinde ve dünyada yükseltmeyi, yüceltmeyi sürdüreceğiz.”

Türkiye Yüzyılı’nın inşasını milletle birlikte gerçekleştireceklerini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kalkınan, büyüyen, gelişen ülkemizin imkânlarını yatırımla, destekle, teşvikle, ücret artışıyla, yardımla milletimizin her kesiminin istifadesine sunacağız. Yeni yönetim sistemimizin sağladığı hızlı karar alma ve etkin uygulama kabiliyetini, programlarımızı, projelerimizi daha çabuk hayata geçirmek için kullanıyoruz. Ülkemizin bölgemizde ve dünyada artan siyasi, diplomatik, askerî gücünü her bir insanımızın hayatına olumlu katkılar sağlayacak kazanımlara dönüştürmeyi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=4509

Dünya, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye