Gelecek Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Sinan Yıldırım: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum!”

Genel

Gelecek Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Sinan Yıldırım: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum!”

“AZİZ MİLLETİMİZ BU GÜNDE ÖZGÜR YAŞAMA KARARLILIĞINI TÜM DÜNYAYA İLAN ETMİŞ”

Gelecek Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Sinan Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

“İstiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşıyla aziz milletimiz, vatan ve bayrak sevgisini, özgür yaşama kararlılığını tüm dünyaya ilan etmiş; Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan süreç, başka milletlerin bağımsızlık mücadelesine de örnek olmuştur!

Sevgili Gençler, aziz şehitlerimizin canları pahasına savundukları bu vatan üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği, bu istiklal şuuruyla yetişen sizlere emanet edildi.

Birlik ve beraberlik içinde bu topraklara ve tarihimize duyduğumuz derin sevgi ve bağlılık, birlikte oluşturacağımız mutlu ve müreffeh geleceğe olan güvenimiz, milletçe bizi birbirimize daha çok kenetleyecektir.

Gençlerimizin emanetinde bulunan Cumhuriyetimizi geleceğe taşımak için özveriyle çalışacağına yürekten inanıyoruz.

Bu anlamlı günü gençliğimize emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”

SOSYAL MEDYA

https://www.facebook.com/profile.php?id=1840555318


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=3978

Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye