İdlib’deki gelişmelerle ilgili; Akşener, Cumhurbaşkanı ile telefonda görüştü!

Dünya

İdlib’deki gelişmelerle ilgili; Akşener, Cumhurbaşkanı ile telefonda görüştü!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; İdlip’te meydana gelen gelişmelerle ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü…

Genel Başkan Akşener, Balıkesir programını iptal ederek, gelişmeleri takip ve değerlendirmek üzere Ankara’ya dönüyor…

“Türk Milleti’nin başı sağolsun! Rusya destekli rejim güçlerinin Suriye, İdlib’deki vatan evlatlarımıza saldırısında şehitlerimiz var. Vatan için şehadete eren kahramanlarımıza Cenâb-ı Hakk’tan rahmet diliyorum. Allah, ruhlarını şad, mekanlarını cennet eylesin.”
Meral Akşener
iYi Parti Genel Başkanı

https://twitter.com/meral_aksener/status/1233137100050108416/photo/1

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İdlib’deki hain saldırı sonrası kurmaylarıyla toplanmak üzere Bursa’daki programını iptal ederek Genel Merkez’e geldi.

Genel Merkez’e gelişinde gazetecilere kısa bir açıklama yapan Akşener, “Arkadaşlarım burada, oturup bilgilerimizi birleştirip bir toplantı yapacağız. Milletimizin başısağolsun. Şu anda hala orada bulunan Mehmetçiğimizin ayağına taş değmesin, şehitlerimizin mekânı cennet, inşallah Peygamber efendimize komşu olsunlar” dedi.

Bir gazetecinin CHP’den Meclis’te bir kapalı oturum yapılması teklifi geldiğine parti olarak ne diyorsunuz sorusuna Akşener, olmasında fayda olduğu yanıtını verdi. 

Akşener, Cumhurbaşkanıyla görüşmesi sonrasında saldırıyla ilgili hangi bilgiye sahip olduğu sorusuna “Sayın Cumhurbaşkanıyla bir görüşme yaptım, ben aradım ve sadece bilgi aldım paylaşmam doğru olmaz” dedi.

Akşener, daha sonra Genel Merkez Makam odasında kurmaylarıyla toplantıya geçti.   

WWW.KTRHABER.COM


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=82

, , , , ,
Dünya, Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye