İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli: “Amerikan Kongresi’nde Kongre Üyelerine NATO PA heyeti adına hitap ettim!”

Dünya

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli: “Amerikan Kongresi’nde Kongre Üyelerine NATO PA heyeti adına hitap ettim!”

“Amerikan Kongresi’nde Kongre Üyelerine #NATO PA heyeti adına hitap ettim. Amerika-Avrupa ittifakı ve yeni tehditler üzerine görüşlerimi ilettim. Sonraki bölümde ABD-NATO ilişkileri ve ABD’nin Çin ve Rusya Stratejisi konulu oturumu yönettim.”

#İYİParti #Erzurum #Milletvekili#MuhammetNaciCinisli

  • İYİ Parti Kurucu Üyesi,
  • 27. Dönem İYİ Parti Erzurum Milletvekili,
  • NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi,
  • Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi
  • Meclis Araştırması Komisyonu Üyesi
  • NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi
  • (10 / 38, 466, 494, 536, 978, 983, 984) Esas Numaralı Meclis Araştırması Komisyonu Üyesi
  • FB Kongre Üyesi,

@NaciCinisli kimdir?

Erzurumlu Hacı Şamlı’ların kızı İnci Cinisli ve Erzurumlu Cinisli ailesinden Kadrettin Cinisli’nin oğulları olarak 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Naci Cinisli, İlkokulu Feyziye Mektepleri Özel Işık Lisesi’nde, orta ve liseyi öğrenimi ise Avusturya Erkek Lisesi’nde başarı ile tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi için Avusturya’nın başkenti Viyana’ya giden Cinisli, Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde İşletme Ekonomi eğitimine başlamış ve eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde başarı ile devam ettirerek yüksek tahsilini tamamlamıştır.

Türk milli kültürünü ve siyasi değerlerini çocuk yaştan itibaren özümsemiş olan Naci Cinisli, dünyayı tanıyan ve küresel gelişmeleri çok yakından takip eden bir siyasetçi olarak İngilizce ve Almanca lisanlarına profesyonel düzeyde hakimdir.

İş hayatında ticaret ve çiftçilik ile iştigal etmiştir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sosyal Medya:

https://www.instagram.com/nacicinisli/?hl=tr

facebook.com/nacicinisli/


Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=3260

Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Siyaset, Türkiye