İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Op. Dr. İhsan Önder Albayrak: “Tuzla’dan muhteşem bir insan, Meral Akşener geçti. Böyle bir Genel Başkanla çalışmaktan gurur duyuyorum!”
Ekonomi
![İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Op. Dr. İhsan Önder Albayrak: “Tuzla’dan muhteşem bir insan, Meral Akşener geçti. Böyle bir Genel Başkanla çalışmaktan gurur duyuyorum!”](https://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/ioa.jpg)
“#Tuzla‘dan muhteşem bir insan, bir sonraki Cumhurbaşkanımız #MeralAkşener geçti… İzleri uzun zaman hafızalardan silinmeyecek… Böyle bir Genel Başkanla çalışmaktan gurur duyuyorum.”
Op Dr. İhsan Önder Albayrak @doctoralbayrak
![](http://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/2-5.jpg)
![](http://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/1-3.jpg)
![](http://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/3-7-1024x1019.jpg)
![](http://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/5-1.jpg)
![](http://www.ktrhaber.com/wp-content/uploads/2021/01/9.jpg)
Haberi Paylaş: https://www.ktrhaber.com/?p=1888
@doctoralbayrak, @iyiparti, @iyipartituzla1, @meral_aksener, #istanbul, #tuzla, Op Dr İhsan Önder AlbayrakEkonomi, Siyaset, Türkiye